O nas

Dzieci są naszym największym Skarbem, dlatego też warto zadbać o ich stópki. To właśnie stopy są fundamentem naszego ciała i odpowiadają za prawidłową postawę, prawidłowy chód, co z kolei ma wpływ na stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup.

Nasz sklep wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy chcą, aby stópki ich dzieci rozwijały się prawidłowo. Nasz personel ma odpowiednie kwalifikacje z zakresu diagnostyki kończyn dolnych, a przede wszystkim z zakresu stopy dziecka. To właśnie stopy dziecka są naszą pasją. Dysponujemy wiedzą na temat rozwoju dziecka w procesie autokorekty, jak prawidłowo dobrać obuwie i wkładki, wskażemy jakie ćwiczenia stóp i kończyn dolnych powinno dziecko wykonywać (zgodnie z wadą, jaką posiada i wiekiem dziecka). W naszym sklepie sprzedajemy tylko ZDROWE obuwie.

W Polsce niestety jest nadal bardzo niska świadomość powagi wad stóp oraz ich wpływu na postawę ciała. Często jest postrzegane jako błahe lub że dziecko „z czasem wyrośnie”. Rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, że tylko wczesne działanie (w okresie dzieciństwa) jest skuteczniejsze niż leczenie stóp w wieku dorosłym. Leczenie wad i chorób stóp w tym rehabilitacja, są zdecydowanie kłopotliwsze i droższe, niż profilaktyka.